Ростислав Фук

На війні загинув «кіборг» з Тернопільщини

Микола Питель став на захист України ще у 2014 році. Вічна пам’ять Герою

Зустріч тіла 45-річного військовослужбовця Миколи Пителя відбудеться у Великих Гаях сьогодні, 27 грудня, об 11:00 біля адмінбудинку сільської ради. Про це повідомив голова Великогаївської громади Олег Кохман.

Після цього кортеж очікується об 11:20 у селі Товстолуг біля могили, потім попрямує до батьківського дому, де відбудеться панахида. О 12:00 тіло Героя зустрінуть у селі Грабовець біля церкви, тоді процесія вирушить до будинку загиблого.

Панахида відбудеться о 19:30 у селі Грабовець.

Висловлюю щирі співчуття родині загиблого Героя України. Дуже важко підібрати слова, бо жодне з них не поверне Вам рідну людину. Прошу жителів гідно зустріти і віддати шану нашому захиснику і герою. Це наш святий обов'язок, адже своє життя він віддав за нас з вами, – написав Олег Кохман.

Микола Питель - родом із Товстолуга, одружений у селі Грабовець. На захист країни став ще у 2014 році. Микола міцно тримав оборону Донецького аеропорту. У 2022 році, коли розпочалася повномасштабна війна, з перших днів чоловік знову у перших рядах вирушив на захист України.

Колектив Терену щиро співчуває рідним, друзям та побратимам Миколи Пителя з приводу непоправної втрати.  Вічна пам’ять.

Нагадаємо, 24 грудня, Тернопіль попрощався з Героєм Олегом Зубиком, який загинув виконуючи бойове завдання на Донеччині

Фото з допису Олега Кохмана

Вибір читачів за тиждень

Відео