У Тернополі - новий чемпіон з мініфутболу (фото)

118375786_2585680738429110_2143369177151021829_o

У Тернополі нарешті визначили нового чемпіона з мініфутболу. Як писав «Терен» раніше, за звання кращих боролися одразу чотири команди юнаків.

Переможцем «Кубка Тернополя» стала команда «Когут». Другу сходинку посіли гравці «Black fire». Третьою стала «Ракета».

Переможці отримали кубки та цінні призи. [gallery order=«DESC» columns=«1» size=«full» ids=«304847,304848,304849,304850,304851,304852,304853»]

Нагадаю, на Тернопільщині - нові правила для футболістів. БК «Тернопіль» використав квоту легіонерів. Тернопільський стадіон увійшов до рейтингу найбезпечніших. Тернопільські легкоатлети перемогли на чемпіонаті Івано-Франківської областіТернопільський футболіст перейшов у естонський клуб. До тернопільського клубу перейшов гравець збірної України. Тернопільський тренер став одним з найкращих зі стрибків у висотуАндрій Кальниченко прокоментував перехід у БК «Тернопіль». Мама тернопільського чемпіона показала, як тренується вдомаБК «Тернопіль» посилює команду новим захисником. Тернополянин очолив відомий клуб Прем’єр-ліги. Олена Підгрушна розповіла про проблеми з тренуванням за кордономДмитро Підручний вперше в кар'єрі візьме участь у шоу-гонці City Biathlon. БК «Тернопіль» продовжив співпрацю з трьома гравцями минулого сезону. У Тернополі для дітей з аутизмом та іншими розладами влаштували спортивне святоТернопільський баскетбольний клуб активно готується до Суперліги. Тернопільські легкоатлети перемогли на чемпіонаті УкраїниТернополянин став срібним призером Всеукраїнського турніру. «Нива» з Тернополя розгромила клуб Вищої ліги. У Тернополі пройшов Чемпіонат області з легкої атлетики. Тернопільські підлітки змагаються за звання кращої команди з мініфутболу. У Тернополі ще дві команди боротимуться за титул чемпіона з мініфутболу. Роман Волохатий розповів про старт сезонуТернопільські легкоатлети вибороли три десятки нагород.