![](/uploads/media/bb/40/bb40a64f95d4a0119afa51a08c32cca3_orig_thumb.jpg)
«Сотні іноземців були вражені»: піцайоло з Тернопільщини готував борщ, вареники і деруни на фестивалі у Брюсселі
Чортківчанин Віталій Колошиць приготував національні українські, а також інші вишукані страви, які добре смакували гостям заходу
![](/uploads/media/94/75/9475364b53b64eacef96b61c8169c319_w1280.jpg)
Чортківський піцайоло Віталій Колошиць представив Україну на благодійному міжнародному фуд-фестивалі у Брюсселі. Там він приготував національні українські, а також інші вишукані страви, які добре смакували гостям заходу. Про результати заходу він розповів на своїй сторінці у фейсбуці.
Я неймовірно щасливий представити Україну разом з @huralevych_vitalik_chef на міжнародному фуд-фестивалі і виручені кошти з якого були передані благодійній організації @renaissancedelanation !!! - йдеться в повідомленні.
Приготували та продали близько:
- 600 порцій борщу,
- 300 порцій дерунів з підливою з лісових грибів,
- 300 порцій вареників зі сметаною,
- 300 порцій ребер в сливовому соусі bbq,
- 200 тарталеток з сирно-яєчною начинкою,
- 20кг печеної буженини,
- 100 порцій форшмаку в профітролях
- 100 вергунів з йогуртовою пудрою.
Момент, коли бельгієць наминає деруни з борщем і вся борода в сметані і при цьому він прицмакує і щось говорить французькою, я вважаю захоплюючим, - поділився піцайоло. - Сотні «Дякую!», сотні слів похвали «Смачно»! Сотні приємно вражених іноземців від смаку нашої кухні!!!
Фото Віталія Колошиця