![](/uploads/media/0f/7e/0f7ebe02efbc0999fc3e410facafd548_orig_thumb.jpg)
Чи проявить характер міський голова Тернополя?
![osbb2](/uploads/media/04/87/04874809ff646yz99fb690745bb7fayz_orig.jpg)
Попри пошук винних та компенсацію тернополянам у вигляді безкоштовного проїзду у тролейбусах, у міського голови Тернополя з'явилася ще одна проблема. Полягає вона у тому, як виконати свою ж обіцянку покарати винних у неприбиранні міста, що спровокувало транспортний колапс?
Насправді, вихід є!
Полягає він виключно в юридичній площині. За невиконання умов договору на прибирання міста, замовник (Управління ЖКГ Тернопільської міської ради) повинно подати до суду на розірвання цього договору з фірмою, яка допустила сніговий колапс у Тернополі.
Як люблять повторювати у міській раді: тут все законно!
Ба, більше – навіть морально!
Залишається лише дати вказівку В.Стемковському, щоб на фірму, яку з ним же і пов'язують, його ж підлеглі підготували судовий позов. Непросте стоїть завдання перед міським головою. Але всі тернополяни вірять в нього.
І нехай рука не здригнеться!