Тамара Коблик

Громада на Тернопільщині на колінах та у сльозах: зустріли тіло Героя (фото, відео)

Вічна пам'ять Герою

В Борсуківській громаді, що на Кременеччині, зустріли тіло українського захисника -  Віталія Данілова. Про це повідомили на сторінці громади у фейсбуці.

Гіркі сльози, розпач та біль, смуток та скорбота - те, що було у очах кожного мешканця громади, що на колінах зустрічав Віталія, - йдеться у повідомленні. - Особливо щемливо зустріли нашого захисника у рідному Маневі, у селі, де він зростав, де промайнуло його дитинство та юнацькі роки. Тут він залишиться на вічний спокій.

Віталій загинув 27 вересня 2022 року під час виконання обов’язків військової служби на території Донецької області, захищаючи волю та свободу кожного із нас…

Страшне горе для сім’ї, адже ще у липні Віталія проводжали на війну з вірою та надією на перемогу та швидке повернення додому. На жаль, життя обірвалось від рук окупанта і сьогодні у батьківський дім привезли його бездиханне тіло…

Батьки прощатимуться із сином, дружина із чоловіком, діти із татом, сестра із братом, рідні, друзі, сусіди та знайомі молитимуться за упокій душі та світлу пам’ять!

Колектив Терену щиро співчуває рідним, друзям та побратимам Віталія Данілова з приводу непоправної втрати. Вічна пам'ять Герою.

Нагадаємо, 3 жовтня, провели в останню земну дорогу нашого земляка, жителя с. Підлісся, 29-річного воїна Івана Плішку. 

 

Фото та відео зі сторінки Борсуківської територіальної громади у фейсбуці

Вибір читачів за тиждень

Відео