Тамара Коблик

На Тернопільщині батьків запрошують пройти опитування щодо форми навчання школярів

До офлайн навчання будуть допущені лише ті школи, які пройдуть перевірку спеціальної комісії і будуть мати належне укриття

Батьків школярів Тернопільщини запрошують пройти коротке опитування щодо організації навчального процесу у 2022-2023 навчальних роках. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної військової адміністрації.

Ваша думка важлива! Запрошуємо батьків пройти опитування щодо організації навчального процесу, - йдеться у повідомленні.

Щоб проголосувати, необхідно перейти за посиланням forms.gle/KS794gDoNNjFZrhK6.

Нагадаємо, незабаром у Тернополі розпочнеться новий навчальний рік. До офлайн навчання будуть допущені лише ті школи, які пройдуть перевірку спеціальної комісії і будуть мати належне укриття. 

Нагадую, що батьки самі будуть обирати як саме вчитимуться їхні діти в школі, - написав на своїй сторінці у фейсбуці мер Тернополя Сергій Надал. - Днями оглянув, як проходять роботи у 19 та 20 школах. Там в укритті встановлюють санвузли, витяжки та проводять ремонти приміщень.

Наразі у Тернополі та області розглядають різні форми навчання з першого вересня: очну, дистанційну, змішану та у дві зміни. Терен з’ясував, що про це думають батьки і директори шкіл.

Фото Терену, відео - зі сторінки Сергія Надала у фейсбуці

Вибір читачів за тиждень

Відео