Оксана Бучко

Прибрати Тернопільщину можна п’ятьма кліками

26685778_10204130207932581_4530946233434135503_o

Про стихійні сміттєзвалища Тернополя та області можна повідомляти одразу в Мінприроди. Таку можливість надає додаток інтерактивної карти, звідки інформацію передають до місцевих органів влади.

Для того, щоб залишити звернення, потрібно попередньо зареєструватись. У Тернополі уже одне повідомлення від 12 серпня 2017 року перебуває у процесі обробки – про вулицю Чалдаєва, 12.

На мапі у персональному кабінеті можна перевірити хід вирішення проблеми. Також на карті окремими шарами показано реєстр місць видалення відходів та місць стихійних сміттєзвалищ.

- Гуляючи в Апостолові, я помітив маленьке сміттєзвалище, яке згодом мало шанси розростися, - ділиться досвідом у Facebook Олександр Рудоманов . – «Смітять, де попало!» - подумав я, але згадав, що є додаток Екомапа, на якому такі речі можна і треба позначати. Сфотографував, надіслав. Додаток сам визначив координати сміттєзвалища та передав інформацію відповідному балансоутримувачу. За три тижні прийшов лист - відповідь з фотографією прибраної території. Прибирати сміттєзвалища легко!

Такий додаток розробило міністерство екології та природних ресурсів. Користувачі комп’ютерів можуть використовувати посилання мапи - https://ecomapa.gov.ua/join/, користувачі мобільних телефонів - https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.gov.econkitsoft.

Фото з допису

Вибір читачів за тиждень

Відео