Оксана Мацьопа

Школяр з Тернополя став чемпіоном Європи зі швидких шахів

Змагання відбувалися у Чехії

Школяр Назар Сохор переміг на чемпіонаті Європи зі швидких шахів U-14. Змагання відбувалися у Чехії. Про це повідомили в Українській федерації учнівського спорту в соцмережі.

За перемогу змагався 71 юний спортсмен. Турнір відбувався за швейцарською системою в 9 турів. Назар Сохор набрав 7,5 очок з 9 можливих і здобув золоту медаль!

Окрім індивідуальних досягнень, Назар також виступив у командних змаганнях з бліц-шахів у складі збірної України. І наша команда виборола третє місце!

Назар Сохор – учень Тернопільської спеціалізованої школи №3 з поглибленим вивченням іноземних мов, вихованець КДЮСШ №1, де тренується під керівництвом тренера-викладача Валерія Трембача.