![](/uploads/media/be/21/be21b7e98a342d7fa60075c7f8019f6a_orig_thumb.jpg)
У Кременці подбали про невинно вбитих (відео)
![1](/uploads/media/5c/79/5c79014ff349dcb0277c38f90deb143e_orig.jpg)
Прибирання одного з найбільших масових захоронень на Тернопільщині влаштували кременецькі активісти. Благоустрій на місці розстрілу 15 тис. євреїв влаштував голова Мотиваційного центру «Можливо ВСЕ» Олексій Радчук.
- Сьогодні ми трохи попрацювали на єврейському похованні у Кременці. Місце невинно убитих 15000 євреїв Кременця, Кременеччини та сусідніх регіонів. Працюючи, думали і говорили про долю євреїв і про те, як важливо не забувати про жертв Голокосту! Роботи на цьому похованні досить багато. Ми не зробили все, але скосили весь бур'ян і зібрали його, прибрали багато сміття. Це вже змінило зовнішній вигляд поховання. Ми очікуємо, що нашій команді навесні вдасться здійснити задумане з облагороджування пам'ятного місця! – розповів Олексій Радчук.
Фото з відкритих джерел, відео з допису