Божена Волинець

У Тернополі розшукують двох жінок, які під виглядом працівниць газової служби обікрали пенсіонерку

32e24cd2a22c90e1a891e19ce89d1ef54ba17d80 (Copy)

До 84-річної жительки Тернополя додому прийшли дві жінки, які представилися працівницями газової служби. Вони повідомили, що перевіряють справність газового обладнання та перепитали з ким проживає господиня. Почувши, що одна, напросилися всередину квартири. Візитерки всіляко відволікали увагу тернополянки. В той час, як одна зі зловмисниць спілкувалася з нею на кухні, її спільниця викрала усі заощадження пенсіонерки – понад 26 000 гривень.

Про це повідомляють на сайті національної поліції Тернопільської області.

На місці події правоохоронці провели першочергові слідчі дії та з’ясували, що псевдопрацівниці газової служби того ж дня намагалися проникнути ще до однієї квартири. Проте тернополянка їх не впустила і зателефонувала до поліції.

Одній зі зловмисниць на вигляд 25 років, іншій – близько 50. Їх розшукують. За фактом крадіжки розпочато кримінальне провадження.

Правоохоронці звертаються до краян  бути обачними.

- У людей, які представляються працівниками різних служб, вимагайте показати посвідчення. Особливо застережіть від таких випадків своїх родичів, сусідів похилого віку. Накажіть не розмовляти з невідомими їм людьми та у жодному випадку не впускати їх в помешкання. У разі сумнівної ситуації, коли бачите незнайомих осіб, які ходять  по квартирах, телефонуйте на лінію 102, - йдеться у повідомленні

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео