Тамара Коблик

Українців запитали про ставлення до мобілізації: опитування

Трохи менше третини вважають рівень мобілізації оптимальним

Більше третини опитаних українських громадян - 36% - вважають рівень мобілізації в Україні недостатнім. Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» від імені Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту 17-21 лютого 2024 року. Соціологи поцікавилися в українців, як вони оцінюють нинішній рівень мобілізації в Україні.

Так, 36% опитаних респондентів відповіли, що вважають цей рівень недостатнім, 30% - оптимальним, 19% - занадто високим, і 15% - не змогли відповісти. Водночас залежно від віку громадян, результати опитування мають значущі відмінності.

Зокрема, серед громадян, які мають понад 60 років, 51% опитаних вважають рівень мобілізації недостатнім, 21% - оптимальним і 10% - занадто високим. А серед громадян, які представляють вікову групу 18-29 років, лише 20% опитаних вважають рівень мобілізації недостатнім, 45% - оптимальним і 29% - занадто високим.

З-поміж громадян, яким виповнилося 30-39 років, 27% вважають рівень мобілізації недостатнім, 36% - оптимальним, 27% - занадто високим. Разом з тим, у громадян, які оцінили рівень мобілізації як «занадто високий» та як «недостатній», запитали, чи вірять вони, що Україна переможе у війні.

Читайте також: Операція «Бусик»: омбудсмен засудив деякі методи ТЦК

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео