Анастасія Кисіль

В Тернополі спіймали дуже п’яного водія

IMG_3112

Вчора, близько 21-ї години, на вулиці Гетьмана Мазепи, інспектори помітили автомобіль ЗАЗ, який хаотично рухався дорогою, систематично порушуючи правила дорожнього руху. Автомобілем керував працівник спеціалізованого підрозділу охорони в м. Тернопіль, який ледь тримався на ногах та мав явні ознаки алкогольного сп'яніння.

Про це повідомляє Патрульна поліція Тернопільської області.

- Інспектори запропонували чоловікові пройти огляд на стан сп'яніння на місці зупинки транспортного засобу за допомогою алкотесту Драгер, на що останній погодився. Результат огляду виявився позитивним, прилад зафіксував 2,86 проміле алкоголю в крові водія, що понад в 10 разів перевищує допустиму законом норму, - йдеться в повідомленні.

Громадянина не влаштував такий результат, тож спільно з поліцейськими він проїхав до медичного закладу, де пройшов повторний огляд на стан сп'яніння, який також виявився позитивним. Медичні працівники підтвердили, що водій перебуває в стані алкогольного сп'яніння.

Патрульні склади на водія протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані сп'яніння) КУпАП та вилучили посвідчення водія. Оскільки працівник перебував на службі: у форменому одязі, мав при собі вогнепальну зброю - інспектори викликали на місце події керівника відповідного підприємства для з'ясування всіх обставин цієї події.

Фото з допису

Вибір читачів за тиждень

Відео