![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Житель Тернопільщини приїжджає з-за кордону, аби засмітити свій край (фото)
![11](/uploads/media/b3/f2/b3f27ed3b02740566b889502e00a20b2_orig.jpg)
Відчинив кватирку і викинув сміття – таку поведінку назвав цілком нормальною житель Тернопільщини, який прямував в село Ягільниця. Чоловік їхав автобусом Тернопіль-Заліщики. Минувши Теребовлю, вирішив продемонструвати різницю між Україною та Польщею/Німеччиною.
– За Теребовлею чоловік на фото відкрив форточку у вікні автобуса і викинув пластикову бутилку з-під солодкої води, – пишуть у групі «Автобидло». – Його запитали, чому таке зробив. Відповідь: «В усьому винна влада». Далі чоловік сказав, що він буває в Польщі та Німетччині. Там так не роблять, але в Україні можна. Зійшов чоловік в селі Ягільниця Чортківського району.
22
Фото з допису