![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Карантин у Тернополі: документи можна передати тільки через віконце
Прийом громадян тимчасово припинили у Центрі обслуговування платників (ЦОП) Тернопільської податкової інспекції Головного управління Державної податкової служби в області.
Тож документи можна буде передати лише через віконця, облаштовані на вході до адміністративного приміщення, що на вулиці Білецькій, 1. Про це повідомили на сторінці ДПС у Тернопільській області сьогодні, 7 вересня.
![Фото1](/uploads/media/9e/9b/9e9b9cd3578e67df7212bd257cd290a3_w320.jpg)
– На такий вимушений крок пішли через зростання у Тернополі кількості лабораторно підтверджених випадків COVID-19 і рішення Державної комісії із питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яким обласний центр включили до «червоної» зони небезпеки поширення коронавірусу, – пояснили у податковій. –- Як тільки ситуація зміниться на краще, особистий прийом фахівці відновлять.
Нагадаємо, із тих же причин особистий прийом громадян припинили у Міграційній службі у Тернопільській області.
Фото авторки