Анастасія Кисіль

IMG_3604

З 8 до 12 грудня у місті Анталія (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з Універсального бою. Туди приїхали продемонструвати свою майстерність спортсмени з 31 країни. У напружених поєдинках, що складалися з подолання спеціальної смуги перешкод, стрільби, метання ножів і рукопашного поєдинку на татамі, спортсмени збірної команди України посіли перше командне місце.

На цих змаганнях у складі збірної команди України успішно виступили студенти Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка.

Про це повідомляється на офіційному сайті Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка

Так, у розділі «Light» перше місце серед дівчат у ваговій категорії до 52 кг посіла студентка факультету фізичного виховання Малищик Богдана, а срібною призеркою у цьому розділі програми у ваговій категорії до 52 кг серед жінок стала випускниця ТНПУ Дереш Любов.

Pasted into Студенти з Тернополя здобули призові місця на чемпіонаті світу з універсального бою (фото)

Студент другого курсу факультету фізичного виховання Качура Сергій посів третє місце у ваговій категорії до 65 кг серед чоловіків.

У розділі «Classic», навпаки, Дереш Любов у ваговій категорії 52 кг стала чемпіонкою світу серед жінок, а Малищик Богдана здобула звання віце чемпіонки світу. Третє місце у ваговій категорії 65 кг серед чоловіків посів Сергій Качура.

В результаті у командному заліку збірна команда України посіла перше місце. Другими були представники Азербайджану, а третє – у команди Узбекистану.

- Нагадаємо, що для наших студентів Богдани Малищик і Сергія Качури «рідним» видом спорту є вільна боротьба. Вони є кандидатами у майстри спорту з вільної боротьби, призерами всеукраїнських змагань. Поєднання різних видів єдиноборств допомагає Богдані і Сергію у подальшому вдосконаленні спортивної майстерності, - йдеться у повідомленні.

Цей вид спорту донедавна вважався військово-прикладним. Однак, сьогодні універсальний бій уже встиг стати одним з видів єдиноборств, що стрімко розвиваються і дуже популярні та актуальні.