![](/uploads/media/96/83/9683d0afa8d632b4ffe62bc4b94d5bc9_orig_thumb.jpg)
Тернопільські спортсмени показали, як готуються до чемпіонату світу та олімпійських ігор 2022 (фото, відео)
![106072912_2702962123273878_2020355321562843269_n](/uploads/media/b1/a2/b1a252e61e860de615fe8353165f1d56_w640.jpg)
Попри все ще наявні карантинні обмеження тернопільські спортсмени відновлюють тренування, готуючись до змагань всеукраїнських та міжнародних рівнів. Зокрема, біатлоністи уже відправились на другий збір у Сянки.
- Під керівництвом Юрая Санітри на зборі працюватимуть 5 жінок: Віта і Валентина Семеренко, Юлія Журавок, Дар'я Блашко і Катерина Бех. Також в зборі візьмуть участь 7 чоловіків: Сергій Семенов, Артем Прима, Дмитро Підручний, Руслан Ткаленко, Тарас Лесюк, Антон Дудченко та Богдан Цимбал, - повідомили у пресслужбі ФБУ. - Олена Підгрушна та Настя Меркушина тренуються окремо з особистими тренерами.
![105999832_2661842154063890_2881859232222458276_o](/uploads/media/4a/6f/4a6f8bbfb460905ff9db7257a1a8a46c_w960.jpg)
Про перебіг підготовки та її особливості чемпіони активно розповідають у соцмережах. Найважче, з їхніх слів, викладатися на повну в 30-градусну жару.
Нагадаю, Дмитро Підручний у новому для себе виді спорту став п'ятим. До Тернополя повертаються матчі Прем’єр-Ліги. Тернопіль готують до турніру з пляжного волейболу. Тернопільські спортсмени не поїдуть на літній чемпіонат світу. На Тернопільщині ігнорують дозволи ФІФА та УАФ. БК «Тернопіль» переходить у Суперлігу.
Фото, відео з соцмереж