Тамара Коблик

У природному парку на Тернопільщині відкрили меморіальну дошку загиблому Герою (фото)

Іван Ковцун загинув на Донеччині 17 жовтня 2022 року. Світла пам'ять

26 березня 2024 року у Національному природному парку «Дністровський каньйон»  відбулося  урочисте відкриття меморіальної дошки на честь загиблого Героя, працівника Парку Івана Ковцуна, якому саме в цей день виповнився б 31 рік. Про це повідомили на сторінці природного парку у фейсбуці.

Капітана ЗСУ, командира роти, який героїчно загинув 17 жовтня 2022 року в с. Новостепанівка Донецької області, захищаючи незалежність в російсько-українській  війні. Нагороджений відзнакою командувача об’єднаних сил «Козацький хрест» ІІІ ступеня та медаллю «Спаси і сохрани».

На урочистій церемонії  відкриття були присутні рідні, друзі загиблого, представники влади, отці, працівники НПП «Дністровський каньйон» та небайдужі жителі громади. Урочисте відкриття розпочалось з хвилини мовчання та Державного Гімну України.

Право  відкрити пам’ятну дошку надали хрещеному батьку Василю Кравчуку. Настоятель церкви о. Іван освятив меморіальну дошку та помолився за упокій душі загиблого Героя.

Після цього учасники заходу поклали квіти та лампадки, низько схиливши голови на знак великої шани та вічної пам’яті.

Нагадаємо, меморіальну дошку в пам'ять про загиблого бійця Івана Ковцуна відкрили в загальноосвітній школі №2 міста Заліщики.

Фото зі сторінки Національного природного парку «Дністровський каньйон» у фейсбуці

Вибір читачів за тиждень

Відео