здоров'я

На Тернопільщині продовжують відбір членів наглядових рад при закладах охорони здоров’я (відео)

У межах другого етапу під час відкритих співбесід обирали кандидатів до трьох медзакладів Тернопільщини. Свої кандидатури подали народні депутати України, медики, підприємці, ветерани

Про це говорять

Вибір читачів за тиждень

Відео

Важлива тема

Цікаво