Спортсмени з Тернопільщини приїхали з змагань з нагородами

02fcb922896d5f3c7d946c2302a1cbbf

Щорічно в Новому Томишлі проводиться ярмарок хмелярства та лозоплетіння, в якому беруть участь майстри з різних країн світу  з усіх континентів. Цьогоріч,  за сприяння селищної ради та при підтримці відділу освіти селищної ради, представники Підволочиської громади взяли участь у цьому святі. З селищного бюджету було виділено кошти, які покрили витрати на дорогу.

Футбольна команда юнаків 2004/2005 року народження разом зі своїм тренером Валерієм Колотієм  повернулися з Польщі з двома кубками і медалями. Два дні поспіль наші хлопці виборювали  медалі у двох футбольних турнірах. У першому турнірі «Кубок бургомістра Нового Томишля»  Володимира Гібнера підволочисьцідобре вправлялася на футбольному полі і таки вибороли почесний кубок. Наступного дня юнаки боролися в футбольному турнірі «Кубок старости Новотомиського  повіту» і завоювали друге місце, отримавши срібло. Проте, сюрпризи на цьому не закінчувалися, адже саме в цьому турнірі молодий і перспективний футболіст Костянтин Федорков був нагороджений персональною нагородою – «Найкращий гравець».

Юні спортсмени також провели день у місті Познань, де мали пізнавальну екскурсію історичним центром міста.