У Тернополі - новий чемпіон з пляжного волейболу (фото)

110237929_2557006521296532_4187994001357060105_o

«Терен» вже писав про те, що через погані погодні умови у Тернополі перенесли турнір з пляжного волейболу. Днями змагання все ж провели.

Захід відбувся на пляжі «Циганка». Учасниками стали дев'ять команд.

Як результат, у категорії «Чоловіки віком 18-34 роки» переможцями стали: «Пруха» (І місце), «Прес» (ІІ місце), «Twix» (ІІІ місце). У категорії «Жінки, старші 18 років та чоловіки, старші 35 років» - «Бігуни» (І місце), «Хмарочоси» (ІІ місце), «НВК» (ІІІ місце).

Переможцям вручили оригінальні кубки та подарунки.

[gallery order=«DESC» columns=«1» size=«full» ids=«299740,299742,299743,299744,299745,299746,299747»]

Нагадаю, Дмитро Підручний у новому для себе виді спорту став п'ятим. До Тернополя повертаються матчі Прем’єр-Ліги. Тернопільські спортсмени не поїдуть на літній чемпіонат світу. На Тернопільщині ігнорують дозволи ФІФА та УАФ. БК «Тернопіль» переходить у Суперлігу. Тернопільські спортсмени показали, як готуються до чемпіонату світу та олімпійських ігор 2022. Тернопільські футболісти можуть одночасно грати за три клуби. Тернопільські волейболістки стали чемпіонами УкраїниЗа тернопільську команду гратиме учасник Ліги Європи. Дмитро Підручний заліз до Мартена Фуркада через вікно. Дмитро Підручний вдруге став чемпіоном Європи. Тернопільський спортсмен розповів про легальний допінг. Тернопільських футболістів перевіряють на коронавірус. Тернопільська чемпіонка змінила тренера. Дмитро Забірченко прокоментував участь БК «Тернопіль» у Суперлізі. Дмитро Підручний розповів про створення найкращого стадіону світу. Юний тернополянин представляє два футбольні клуби. У гравців тернопільської «Ниви» коронавірус не підтвердився. Клуб активно готується до сезону. БК «Тернопіль» поповнився трьома гравцями. Підгрушна та Підручний прокоментували завершення кар'єри Фуркада і Макаряйнен. Олена Підгрушна розповіла про викривлення фактів журналістами. Дмитро Підручний отримав орден «За заслуги» ІІІ ступеня. Тернопільська «Нива» показала, що готова до сезону в Першій лізі. У жовтні Тернопіль прийме чемпіонат світу. Олена Підгрушна про підготовку до чемпіонату світу.